התאמת מוצרי טיפוח

כדי לשמר את תוצאות הטיפול המקצועי בקליניקה ולהמשיך את פעולתו באופן רציף,
אני מתאימה ללקוחות שלי תכשירים איכותיים ליצירת שיגרת טיפוח אפקטיבית, גם בבית.
במשך שנות עבודתי אני מתנסה בתכשירים רבים של חברות שונות ורואה מה עובד, מה נעים ללקוחות ומה משיג עבורן את התוצאות הטובות ביותר. מתוך כך אני בוחרת את התכשירים איתם אני עובדת בקליניקה ואת אלו המתאימים לשימוש בבית, ללא מכשור מקצועי.
מוצרי הטיפוח עליהם אני ממליצה ללקוחות שלי הם מוצרים חודרי עור (טרנסדרמליים) יעילים ובטוחים לשימוש, שפותחו ונבדקו במעבדות מתקדמות על ידי כימאים ומדענים. המוצרים מכילים חומרים פעילים המניעים תהליכי עומק של ניקוי, שיקום והתחדשות בכל שכבות העור, ונותנים מענה לכל סוגי המצבים: טיפולי אקנה בפנים, טיפולי פיגמנטציה בפנים, טיפולי אנטי אייג'ינג, מיצוק, ליפטינג, הזנה ועוד. המוצרים מתאימים לכל סוגי העור לרבות עור עדין ורגיש.

אני עובדת עם מיטב חברות הקוסמטיקה הרפואית ועוברת באופן שוטף הכשרות מקצועיות, המסמיכות אותי לאבחן באופן מדוייק את מצב העור, ולהתאים לו תוכניות טיפול הן בקליניקה והן בהמשך, בבית.
בין החברות איתן אני עובדת: חוה זינגבוים Onmacabim, Ruck ,Agas Concept, Magiray, ו- Gigiובין המוצרים שאני מתאימה ללקוחותיי קרמים, מסכות ותכשירי ניקוי ופילינג המיועדים להמשך טיפול באקנה בפנים, טיפול בפיגמנטציה בפנים, טיפולי אנטי אייג'ינג ועוד.

אשמח להתאים גם לך מוצרי טיפוח מעולים לטיפול משמר ומונע ולפתרון כל בעיות העור.

לפרטים נוספים ולתיאום מועד לטיפול ולהתאמת מוצרים אשמח לשוחח איתך בטלפון 050-6782565

גלילה למעלה